Pogoda w Bydgoszczy 4 cze 2020 | Redaktor
Od piątku wracają deszcze [POGODA]

Jesteśmy na skraju niżu znad Danii. Od południowego zachodu ku centrum przemieszczać się będzie ciepły front atmosferyczny, związany z tym niżem.

Burze blisko, coraz bliżej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:03

Będziemy w powietrzu polarnym morskim. W Bydgoszczy dziś jeszcze będzie występował „syndrom pogody dnia wczorajszego” — zachmurzenie będzie umiarkowane, i będzie ciepło — około 20 stopni. Dopiero po południu zachmurzenie wzrośnie do dużego, raczej jeszcze bez opadów. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni.

W nocy wystąpią nadchodzące od zachodu i południa do centrum kraju opady deszczu.  W Bydgoszczy zacznie podać dopiero nad ranem. Temperatura minimalna — około 12 stopni.

W piątek zachmurzenie będzie duże. Wystąpią przelotne opady deszczu i możliwe burze. Opady mogą być intensywne, zwłaszcza przed południem. Temperatura maksymalna wyniesie 15 – 17 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni i południowo–zachodni, w czasie burz w porywach do 70 km/h.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.24, a zajdzie o 21.08. Dzień będzie trwał 16 godzin i 43 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor