Pogoda w Bydgoszczy 26 sty 06:41 | Redaktor
Odchodzący niż [POGODA]

Niż „Lars” w swojej wędrówce wędruje z południa, znad morza Śródziemnego, po wschodniej stronie naszej granicy, znajdzie się dziś nad Litwą i odsunie dalej na północ ku Finlandii. We wschodniej Polsce jest prawdziwa zima, u nas pogoda taka jak wczoraj.

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy duże, być może z niewielkimi przejaśnieniami. Mogą się zdarzyć słabe odpady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie około +1 stopień, Wiatr będzie umiarkowany, porywisty, zachodni i północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie ma być duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna około zera.

W środę więcej przejaśnień, być może zdarzą się okresy słoneczne. Temperatura maksymalna wzrośnie do +3 stopni, ale następnej nocy mróz może sięgnąć -3 i zacznie padać śnieg. Będzie to wstęp do łagodnej zimy, która — jak się wydaje — przyjdzie w dniach następnych. Dzienne temperatury będą się kształtować w granicach zera, a nocne kilka stopni poniżej tej granicy.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.39, a zajdzie o 16.21. Dzień będzie trwał 8 godzin i 41 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor