Pogoda w Bydgoszczy 20 lut 08:02 | Redaktor
Odwilż trwa [POGODA]

Jesteśmy w zasięgu klina wyżu znad Ukrainy, z południowego zachodu będzie napływać cieplejsze powietrze polarne morskie.

Przekropnie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:32

Znowu chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:07

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie duże, z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Raczej bez opadów, niewykluczony jest jednak słaby deszcz lub deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie około 5 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie ma być duże, z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Temperatura minimalna około -2 stopni.

W niedzielę jest szansa na więcej słońca, zachmurzenie początkowo umiarkowane, potem może nawet się zmniejszyć do małego. Mogą jednak wystąpić mgły, rano gdzieniegdzie marznące, które lokalnie mogą utrzymywać się przez większą część dnia. Temperatura maksymalna wyniesie około 7 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.53, a zajdzie o 17.09. Dzień będzie trwał 10 godzin i 16 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor