Pogoda w Bydgoszczy 3 maj 07:42 | Redaktor
Po wielkim deszczu — mniejszy deszcz [POGODA]

Dziś czeka nas trochę lepsza pogoda, nie będzie intensywnego deszczu, może jednak spaść przelotny. Dość silny wiatr z zachodu nadal będzie wiał. Przewidywane też jest zdecydowane ochłodzenie

Między niżem a wyżem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 09:41

Kolejna przebudowa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:53

W Bydgoszczy nie będzie dziś więcej niż 9 stopni w ciągu dnia, a 2 stopnie w nocy. Może przelotnie padać, zwłaszcza popołudniu. Zachmurzenie będzie umiarkowane lub duże, wiatr może być dość silny i porywisty, zachodni.

Jutro cieplej, do 14 stopni, zachmurzenie nadal będzie umiarkowane lub duże i nadal możliwy przelotny deszcz. Wciąż będzie wietrznie, ale kierunek wiatru zmieni się na południowy.

W dalszej perspektywie widać nad Atlantykiem kolejny niż, który powstał na froncie pod Islandią, do Irlandii dotrze on dziś w południe, a dalej przemieszczać się będzie przez północ Anglii, morze Północne, Skagerrak i Bałtyk, gdzie dojdzie w środę. Tak więc czeka nas co najmniej jeszcze kilka dni pogody zmiennej, chłodnej i wietrznej.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.08, a zajdzie o 20.20. Dzień będzie trwał 15 godzin i 12 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor