Pogoda w Bydgoszczy 18 paź 06:10 | Redaktor
Pochmurno, słabe opady [POGODA]

W naszym regionie dominować będzie rozległy wyż znad Europy środkowej. Będziemy pod wpływem tego wyżu, jednak od północy oddziaływać będzie płytka zatoka niżowa z pofalowanym frontem atmosferycznym. Napływać będzie powietrze polarne morskie, od południowego zachodu stopniowo coraz cieplejsze.

Zimno. Po prostu zero [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Będzie wiało [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:38

Zachmurzenie ma być dziś w Bydgoszczy całkowite lub duże, wspomniany w tytule słaby deszcz będzie padał raczej popołudniu. Temperatura maksymalna wyniesie około 11 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W nocy deszcz może nieco przybrać na intensywności. Temperatura minimalna nie będzie znacząco różnić się od dziennej i wyniesie około 8 stopni.

We wtorek rano może jeszcze popadać. Potem przewidywany jest szybki wzrost temperatury, aż do około 14 stopni popołudniu. Wtedy też pojawią się przejaśnienia. Wiatr nadal będzie słaby lub umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.21, a zajdzie o 17.44. Dzień będzie trwał 10 godzin i 23 minuty.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor