Pogoda w Bydgoszczy 27 maj 07:21 | Redaktor
Przed ociepleniem [POGODA]

Niż usadowił się nad Danią i Bałtykiem i tu na razie pozostanie, bo dalszą jego wędrówkę na wschód blokuje wyż nad Rosją. Zaczyna się przebudowa układu. Wspomniany niż wypełni się i powstanie wał wyżowy obejmujący zachodnią i północną Europę, a jeszcze później silny wyż nad Rosją.

Poprawa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:32

Uspokojenie i chłód [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 23 paź 10:01

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie zmienne, popołudniu i wieczorem spodziewane rozpogodzenia. Wcześniej jednak niewykluczony jest przelotny deszcz. Napływać będzie nadal jeszcze dość chłodna masa powietrza. Temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, chwilami — zwłaszcza popołudniu — dość silny, południowo zachodni. Ciśnienie będzie rosnąć.

Noc będzie chłodna z temperaturą minimalną około 7 stopni. Jutro jeszcze pogoda podobna będzie do dzisiejszej, z przelotnym deszczem i podobną temperaturą. Wiatr zmieni kierunek na północny. 

Zmianę przyniosą kolejne dni. Niedziela i poniedziałek powinny być słoneczne, a kolejne dni coraz cieplejsze, aż do około 25 stopni w środku tygodnia. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.31, a zajdzie o 20.58. Dzień będzie trwał 16 godzin i 27 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor