Pogoda w Bydgoszczy 30 lis 07:03 | Redaktor
Przedzimowe słoty [POGODA]

Nad Europą dominują układy niskiego ciśnienia, zablokowane od zachodu wyżem znad Atlantyku, a ze wschodu wyżem syberyjskim.

Między frontami [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Pogodę w naszym regionie kształtuje niż znad południowego Bałtyku. Znajdujemy się w strefie zokludowanego frontu atmosferycznego, napływa chłodniejsze powietrze polarne morskie. Ciśnienie będzie spadać.

Przewidywane jest zachmurzenie początkowo umiarkowane, szybko wzrastajace do dużego. Opady śniegu i deszczu ze śniegiem, rozpoczną się około południa, zanikać będą popołudniu i wieczorem. Temperatura rano wynosiła w Bydgoszczy 0 stopni, maksymalna wyniesie około +3 stopnie. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, przeważnie południowo–zachodni lub południowy. 

Jutro pogoda będzie bardzo podobna do dzisiejszej, łącznie z opadami rozpoczynającymi się około południa i zanikającymi wieczorem, z tym, że wieczirem przewidywany jest wzrost temperatury do około 6 stopni. Ocieplenie to będzie zaledwie kilkugodzinne. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.38, a zajdzie o 15.35. Dzień będzie trwał 7 godzin i 56 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor