Pogoda w Bydgoszczy 30 lis 06:31 | Redaktor
Przymrozki i oblodzenia [POGODA]

Po nocnym mrozie nawierzchnie dróg i chodników mogą być śliskie — ostrzega IMGW. Wieczorem temperatura wynosiła w Bydgoszczy -2,6 stopnia. Znajdujemy się w obszarze podwyższonego ciśnienia. Do Polski napływa chłodne powietrze polarne morskie.

Ślisko od rana [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:38

Ochłodzenie od niedzieli [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:16

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie duże lub całkowite, temperatura maksymalna wyniesie +2 stopnie, w ciągniu dnia prawdopodobne są słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni i południowo–zachodni.

W nocy przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami oraz rozpogodzeniami. Mogą wystąpić słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie około -2 stopnie.

Jutro w Bydgoszczy zachmurzenie będzie umiarkowane, tylko okresami duże. Temperatura maksymalna wyniesie około +2 stopnie. Wiatr słaby lub umiarkowany, południowo–zachodni i południowy.

Następna noc, z wtorku na środę, będzie bardziej mroźna — przewidywany jest spadek temperatury nawet do -5 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.38, a zajdzie o 15.35. Dzień będzie trwał 8 godzin i 56 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor