Pogoda w Bydgoszczy 4 kwi 06:46 | Redaktor
Słoneczna niedziela, mokry poniedziałek [POGODA]

Będziemy pod wpływem klina wyżowego znad Niemiec, który stopniowo przesuwać się będzie na południe. Jego miejsce zajmować będzie aktywny niż schodzący nad północną Skandynawię, o którym wspominaliśmy już wczoraj, a który swoim zasięgiem będzie już obejmował znaczne obszary północnej i środkowej Europy.

Wciąż chłodno [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:53

Przeminęło z wiatrem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:27

Dziś w Bydgoszczy początkowo niebo będzie niemal bezchmurne. Raczej bez opadów. W ciągu dnia wzrost zachmurzenia konwekcyjnego do umiarkowanego i dużego, ale nadal bez opadów. Jak już informowaliśmy będzie chłodno. Temperatura maksymalna wyniesie około 7 stopni.

Poniedziałek Wielkanocny, tym razem będzie „lanym poniedziałkiem” również w przyrodzie.  Frontowe opady deszczu i deszczu ze śniegiem przemieszczać się będą z zachodu w głąb kraju, co będzie związane z nasuwaniem się wspomnianego niżu znad północnej Skandynawii. Poza  opadami, spowoduje on wzrost różnicy ciśnień, a to spowoduje silny i porywisty wiatr południowo zachodni, w porywach dochodzący 80 km/h. Temperatura nadal pozostawać będzie na poziomie 6 – 8 stopni, ale silny wiatr będzie powodował znaczne obniżenie temperatury odczuwalnej.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.12, a zajdzie o 19.29. Dzień będzie trwał 13 godzin i 16 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor