Pogoda w Bydgoszczy 6 mar 08:22 | Redaktor
Słoneczna sobota, pochmurna niedziela [POGODA]

Dziś jeszcze jesteśmy w zasięgu wyżu znad Wielkiej Brytanii, ale od północy zbliża się front atmosferyczny, związany z niżem znad północnej Finlandii. Napływa powietrze pochodzenia arktycznego.

Wciąż chłodno [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:53

Przeminęło z wiatrem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:27

Dziś w  Bydgoszczy będzie zachmurzenie małe lub umiarkowane, popołudniu i wieczorem wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna wyniesie około +4 stopnie. Wiatr będzie umiarkowany, w ciągu dnia coraz silniejszy, porywisty, zachodni i północno-zachodni. 

W nocy zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami; mogą wystąpić niewielkie opady śniegu, a także deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna raczej powyżej zera — około +1 stopień.

W niedzielę zachmurzenie będzie duże, popołudniu opady śniegu lub deszczu ze śniegiem,  temperatura przez cały czas utrzymywać się będzie na poziomie około +1 stopnia. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, zachodni i północno-zachodni. 

W poniedziałek powinno wrócić pogodne, choć na razie chłodne przedwiośnie. Od środy jest szansa na ocieplenie, ale jednocześnie przyjdą deszcze.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.21, a zajdzie o 17.36. Dzień będzie trwał 11 godzin i 14 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor