Pogoda w Bydgoszczy 14 gru 2017 | Redaktor
Uwaga! Ślisko [PROGNOZA POGODY AKTUALIZACJA 18:30]

Pogoda

Śnieg przejdzie w deszcz, w ciągu dnia opady zanikną.

Sobota dość pogodna i ciepła [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:19

Chłodniejsza fala [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 wrz 07:13

PROGNOZA 18:30

W nocy spodziewane są opady słabego deszczu przy temperaturze około +2 stopniu. Po zaniknięciu tych opadów rozpogodzi się i nad ranem temperatura spadnie - być może nieco poniżej zera.  Jutro w ciągu dnia stopniowo się zachmurzy, a temperatura wzroście do +3 stopni. Bez opadów. Wiatr osłabnie, a ciśnienie bardzo nieznacznie wzrosnie - do około 746 mm słupka rteci (995 hPa).

Pogodyn

 

PROGNOZA 12:00

Na razie mamy przerwę w opadach, ale deszcz ze śniegiem lub deszcz będzie padał dziś po południu, a potem być może jeszcze raz w nocy. Temperatura, która teraz ustabilizowała się na poziomie około 3 stopni Celsjusza, znów spadnie - jeszcze przed zachodem słońca - do około + 1 stopnia Celsjusza. Ciśnienie wynosi 742 mm (990 hPa) i w nocy zacznie wzrastać, rano osiągnię 746 mm (995 hPa). Jutro pogodna podobna do dzisiejszej ale raczej bez opadów lub z bardzo słabym deszczem, a wiatr zmieni kierunek na południowo-wschodni i wschodni oraz bardzo osłabnie, powodując wzrost "temperatury odczuwalnej".

Pogodyn

 

PROGNOZA 7:30

Prognozowane opady śniegu przesunęły nieco w czasie, w Bydgoszczy zaczęło padać około 6.45. Temperatura, która rano wynosiła 0 stopni, będzie wzrastać do około +3 stopni Celsjusza, a śnieg przejdzie w deszcz ze śniegiem, który około godziny 9.00 powinien zaniknąć. 

Wiatr, który rano w porywach może osiągać 50 km/h powoli będzie słabł. Ciśnienie utrzyma się na poziomie 742 mm słupka rtęci. 

Zachmurzenie będzie raczej duże, ale nie wykluczone są w ciągu dnia niewielkie przejaśnienia i rozpogodzenia. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor