Pogoda w Bydgoszczy 10 kwi 07:48 | Redaktor
Ta jedyna niedziela [POGODA]

Aktywny niż, wypełniający się zimnym powietrzem, opuszcza Skandynawię i kieruje się nad morze Barentsa. Tymczasem inny niż, znad zatoki Biskajskiej, prowadzi front ciepły, który przejdzie przez zachodnią Polskę z południa na północ.

Coraz cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:56

Wreszcie prawdziwa wiosna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:09

Dziś w Bydgoszczy w ciągu dnia pogoda więc „zepsuje się” i przyjdą opady deszczu. W strefie frontowej temperatura wynosić będzie około 8 – 9 stopni. Wiatr będzie słaby lub bezwietrznie.

W nocy opady zanikną, a zachmurzenie frontowe odejdzie nad Bałtyk. Niż znad Francji przesunie się nad Saksonię, a my znajdziemy się w jego rozległym ciepłym wycinku. 

Niedziela będzie więc ciepła, a nawet po okresie chłodu wydawać się może bardzo ciepła, z temperaturą maksymalną na poziomie około 18 stopni. Utrzymywać się będzie zachmurzenie piętra wysokiego, około południa przewidywane są przejaśnienia i rozpogodzenia. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 50 km/h, południowy. 

Bardzo szybko jednak, bo już w nocy z niedzieli na poniedziałek, wejdzie do Polski front chłodny znad Niemiec, prowadzący słabe opady deszczu. Dojdą one od nas w poniedziałek popołudniu. Wrócą niskie temperatury, od wtorku znów nie przekraczające w ciągu dnia 10 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.58, a zajdzie o 19.39. Dzień będzie trwał 13 godzin i 41 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor