Pogoda w Bydgoszczy 25 lis 06:31 | Redaktor
Trochę przejaśnień, w nocy mróz [POGODA]

Znajdujemy się w zasięgu rozległego wyżu, którego centrum przemieści się nad Bałkany. Dość ciepłe powietrze polarne morskie napływa z południowego zachodu.

Śnieg będzie topniał [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:37

Odwilż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 19 sty 06:44

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy umiarkowane, okresami może być duże. Przed południem, mogą zdarzać mgły, ograniczające widzialność do 200 metrów. Temperatura wyniesie około 5 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo–zachodni i południowy.

W nocy zachmurzenie ma być małe lub umiarkowane, mogą wystąpić marznące mgły, ograniczające widzialność do 100 metrów. W obszarach występowania mgieł nawierzchnie dróg i chodników mogą być śliskie. Temperatura minimalna będzie ujemna i wyniesie około –1 stopień, przy gruncie może być nawet o kilka stopni niższa. 

W czwartek spodziewane jest zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Po południu  możliwy jest wzrost zachmurzenia i mogą wystąpić słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 5 stopni. Wiatr nadal będzie słaby lub umiarkowany, południowo–zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.31, a zajdzie o 15.39. Dzień będzie trwał 8 godzin i 8 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor