Pogoda w Bydgoszczy 2 lip 06:57 | Redaktor
Tym razem deszcze przyjdą nocą [POGODA]

Będziemy w zasięgu wypełniającego się niżu z ośrodkiem nad Danią. Oddziaływać będą fronty atmosferyczne. Od południowego zachodu rozbuduje się klin wyżowy. Z zachodu napływać będzie powietrze polarne morskie.

Będzie padać? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:42

Babie lato się popsuło [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 16 wrz 07:06

W ciągu dnia zachmurzenie będzie w Bydgoszczy umiarkowane, wzrastające do dużego. Już w ciągu dnia, zwłaszcza popołudniu, wystąpić mogą przelotne deszcze, choć wiele wskazuje znów na to, że w ciągu dnia ominą one nasze miasto. Temperatura maksymalna wyniesie około 20 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, zachodni lub północno – zachodni. Ciśnienie będzie rosnąć. 

W nocy prognozowana wysokość opadów w burzach wyniesie nawet 20 – 30 mm. Temperatura minimalna przewidywana jest w wysokości 17 stopni.

W sobotę zachmurzenie nadal będzie umiarkowane lub duże, z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura powinna być nieco wyższa od dzisiejszej. W niedzielę spodziewanych jest więcej rozpogodzeń, nie da się jednak wykluczyć opadów. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.27, a zajdzie o 21.17. Dzień będzie trwał 16 godzin i 50 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor