Pogoda w Bydgoszczy 14 maj 06:43 | Redaktor
W samym środku niżu [POGODA]

Na froncie, który przebiegał jeszcze niedawno z północy na południe przez Niemcy, utworzył się niż i to on znajduje się obecnie nad Polską i Bałtykiem, kształtując pogodę w naszym regionie. Dziś początkowo znajdować się będziemy „w oku” tego mini–cyklonu.

Nadchodzi kolejny niż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:57

Bardzo zimny koniec lata [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:36

Dziś przewidywane jest w Bydgoszczy zachmurzenie początkowo umiarkowane, w ciągu dnia prawdopodobny jest wzrost zachmurzenia do dużego, z możliwością wystąpienia przelotnych opadów deszczu popołudniu. Temperatura maksymalna wyniesie około 19 stopni. Wiatr początkowo będzie słaby lub bezwietrznie, wraz ze wzrostem zachmurzenia następować będzie wzrost siły zachodniego wiatru. Ciśnienie będzie rosnąć.

W nocy temperatura minimalna wyniesie około 10 stopni, możliwy będzie słaby deszcz. 

Jutro rano i w ciągu dnia przewidywane są rozpogodzenia, ale wieczorem i w nocy przyjdzie deszcz, który może być dość intensywny. Temperatura maksymalna będzie na poziomie około 19 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.49, a zajdzie o 20.44. Dzień będzie trwał 15 godzin i 50 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor