Pogoda w Bydgoszczy 24 paź 06:33 | Redaktor
We mgle [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Od zachodu nad Polskę nasuwa się zatoka związana z niżem nad morzem Północnym.

Upały i burze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:51

Zmiana przyjdzie w poniedziałek [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:29

W Bydgoszczy przewidywane jest dziś zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego. Po południu mogą wystąpić niewielkie opady deszczu. Rano natomiast miasto i okolice pokrywać będzie mgła ograniczająca widzialność nawet do 100 m (o szóstej rano bydgoskie lotnisko podawało widzialność 200 m). Temperatura maksymalna wyniesie około 13 stopni. Wiatr będzie słaby, wschodni. Ciśnienie będzie coraz szybciej spadać. 

W ciągu najbliższej nocy nadejdzie strefa dość obfitych obadów deszczu, które mogą portwać, być może z niewielkimi przerwami, ponad dobę. Temperatura w czasie tego deszczu ustabilizuje się na poziomie około 10 stopni. Wiatr będzie słaby, wschodni, skręcający powoli na północny.

W dłuższej perspektywie przełom pażdziernika i listopada będzie przebiegał prawdopodobnie pod znakiem cyrkulacji zachodniej. Głębokie niże wejdą nad kontynent, można się spodziewać, również w pierwszej dekacie listopada, pogody dynamicznej, z częstymi opadami deszczu i możliwymi silnymi wiatrami. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.30, a zajdzie o 18.33. Dzień będzie trwał 10 godzin i 3 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor