Pogoda w Bydgoszczy 11 mar 2020 | Redaktor
Wieje coraz mocniej [POGODA]

Jesteśmy pod wpływem wieloośrodkowego niżu „Gisela”. Jeden z tych ośrodków przemieszcza się znad Szwecji nad południową Finlandię. Związany jest z nim układ frontów atmosferycznych, które jednak przeszły juz przez Polskę. Z zachodu napływa obecnie ciepłe powietrze polarne morskie. Ciśnienie rośnie.

W strefie termicznego komfortu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:01

IMGW ostrzega przed burzami z gradem!

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 16:22

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie początkowo duże, w ciągu dnia z okresowymi rozpogodzeniami. Rano mogą wystąpić słabe opady deszczu. Będzie ciepło. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wiatr natomiast będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, zachodni. 

W nocy spodziewane jest uspokojenie wiatru i zmiana jego kierunku na południowo zachodni. Temperatura minimalna — około 5 stopni.

Jutro zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Wystąpią przelotne opady deszczu.  Temperatura maksymalna bez zmian — około 10 stopni. Wiatr będzie silniejszy niż dziś, w porywach nawet do 100 km/h, południowo-zachodni i zachodni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.09, a zajdzie o 17.46. Dzień będzie trwał 11 godzin i 36 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor