Pogoda w Bydgoszczy 11 paź 08:37 | Redaktor
Wszystko zmierza ku ochłodzeniu [POGODA]

Front chłodny przeszedł już przez Bydgoszcz i przesuwa się bardzo powoli na wschód, przekształcając się we front stacjonarny.

Front nadchodzi z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:52

W zasięgu wyżu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:54

Front ten przebiega od północnego Bałtyku przez Litwę i wschodnią Polskę, a dalej przez Czechy i Austrię po Alpy i północne Włochy. U nas, w Bydgoszczy i w całej Polsce zachodniej, przed południem wystąpią przejaśnienia i rozpogodzenia, ale w drugiej części dnia tworzyć się będą chmury konwekcyjne, z których może spaść deszcz przelotny. Temperatura maksymalna wyniesie około 13 stopni, wiatr będzie słaby, południowy. 

W nocy temperatura minimalna około 4 stopnie, raczej bez deszczu.  

Jutro pochmurno. Przewidywany jest dalszy spadek temperatury — maksymalnie wyniesie ona 12 stopni. Raczej bez deszczu. Wiatr słaby — południowy.

W poniedziałek nie więcej niż 10 stopni, a wieczorem nastąpi zmiana kierunku wiatru na północny.  Dobę później przewidywana jest radykalna zmiana typu pogody — będziemy mieli prawdopodobnie intensywny deszcz.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.08, a zajdzie o 17.59. Dzień będzie trwał 10 godzin i 51 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor