Pogoda w Bydgoszczy 11 mar 06:59 | Redaktor
Za nami ostatnia tak chłodna noc [POGODA]

W tym cyklu pogodowym, a być może już w tym sezonie, tak chłodne noce nie powinny się już powtórzyć. Dziś było w Bydgoszczy -4 stopnie. Najbliższej nocy ma być aż 8 stopni więcej, a w nocy z piątku na sobotę będzie +2 stopnie.

Między niżem a wyżem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 09:41

Kolejna przebudowa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:53

Jesteśmy pod wpływem niżu znad morza Norweskiego. Z zachodu nasunie się układ frontów atmosferycznych. Zacznie napływać cieplejsza masa powietrza polarnego morskiego.

Zachmurzenie będzie dziś duże, przemieszczające się od zachodu w głąb kraju opady śniegu i deszczu ze śniegiem dotrą do nas między godziną 10 a 11. Będą one przechodzić w opady deszczu, które mogą być dość intensywne.  Temperatura maksymalna wyniesie około +6 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, miejscami dość silny, południowy i południowo-zachodni. 

W nocy zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie około +4 stopnie. 

Jutro przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Mogą jeszcze wystąpić przelotne opady deszczu, temperatura maksymalna do około 8 stopni. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.10, a zajdzie o 17.45. Dzień będzie trwał 11 godzin i 35 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor