Pogoda w Bydgoszczy 17 gru 06:44 | Redaktor
Zaczęło się przewietrzanie atmosfery [POGODA]

Już wczoraj ustąpiło „zgniłe” wyżowe powietrze podinwersyjne. Za frontem chłodnym napływać będzie nadal świeże powietrze polarne morskie.

Trochę deszczu — to za mało… [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:12

Po zimnej nocy trochę cieplejszy dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:02

Rozległy niż zajmuje miejsce nad północnymi regionami Rosji. Umacnia się na zachodzie wyż i przesuwa się nad wyspy Brytyjskie. Na styku tych układów mamy wzrost prędkości i porywistości wiatru z kierunków północnych. Strefy zachmurzenia frontowego przesuwają się po północnej krawędzi zachodniego wyżu. 

Pogoda będzie podobna do wczorajszej, ale temperatura, która wczoraj w Bydgoszczy przekroczyła 8 stopni, dziś już będzie o około 2 stopnie niższa. Tak też zapowiadaliśmy już wcześniej, że w czwartek przypadnie maksimum ocieplenia. Poza tym bez opadów, wiatr będzie umiarkowany, północno zachodni. 

W sobotę spodziewana jest zupełna zmiana typu pogody. Powróci całkowite zachmurzenie i temperatury niewiele wyższe od zera.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.57, a zajdzie o 15.31. Dzień będzie trwał 7 godzin i 33 minuty. Zwróćmy uwagę, że już od dziś zachód słońca następuje później niż dnia poprzedniego, choć dzień jeszcze się skraca „od strony poranka”. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor