Pogoda w Bydgoszczy 14 sty 07:28 | Redaktor
Zaczyna się prawdziwa zima [POGODA]

Znajdujemy się pod wpływem niżu „Dimitrios” znad Ukrainy oraz Białorusi. Nad Skandynawią powstał wyż „Bozena”. Z północnego wschodu napływa coraz chłodniejsze, wilgotne powietrze. IMGW ostrzega, że prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach śniegu z deszczem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna przy gruncie może wynosić nawet -6 stopni.  

Od dziś nieco chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

W Bydgoszczy przewidywane jest dziś zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami wystapią przelotne opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 0 stopni, ale przez większość dnia będzie od -1 do -2 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków północnych.  

W nocy zachmurzenie ma być duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura minimalna wyniesie do -4 stopni. 

Jutro przewidywanych jest więcej przejaśnień i rozpogodzeń. Okresami wystąpią opady śniegu.  Temperatura maksymalna wyniesie około -1 stopień, rano i wieczorem spodziewany jest  kilkustopniowy mróz. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków północnych. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.54, a zajdzie o 16.00. Dzień będzie trwał 8 godzin i 6 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor