Pogoda w Bydgoszczy 2 paź 05:52 | Redaktor
Zimno i coraz zimniej [POGODA]

Nasz region będzie pod wpływem płytkiego niżu „Niels”, który będzie się przemieszczał znad ziemi Lubuskiej nad Podlasie. Związany z nim jest pofalowany front atmosferyczny. Z zachodu będzie napływało powietrze polarne morskie. Na południu kraju będzie ono przejściowo cieplejsze, u nas — niestety — chłodne.

Przed frontem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:37

Słońca mniej, ale bez deszczu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:46

Początkowo, dziś rano i przed południem, Bydgoszcz znajdzie się w oku tego mini–cyklonu. W miarę jego odsuwania się na wschód, będzie on ściągał do nas chłodne powietrze z północy. W nocy może dojść nawet do przymrozków, atym bardziej, że możliwe jest rozpogodzenie. 

Zachmurzenie dziś — podobnie jak wczoraj — będzie duże z większymi przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura wyniesie około 10 – 12 stopni i w ciągu dnia będzie spadać. Wiatr będzie słaby, wzmagający się w ciągu dnia do umiarkowanego, z kierunków początkowo zachodnich, następnie z północy.

W nocy ze środy na czwartek temperatura minimalna wyniesie około +4 stopnie, miejscami przy gruncie może wystąpić lokalny przymrozek.  

Jutro pogoda podobna do dzisiejszej, ale być może zdarzą się przed południem rozpogodzenia, a deszcz może padać wieczorem. Temperatura maksymalna około 12 stopni. W piątek – jeszcze chłodniej i nadal pochmurno.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.51, a zajdzie o 18.22. Dzień będzie trwał 11 godzin i 31 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor