Pogoda w Bydgoszczy 26 wrz 2019 | Redaktor
Zrobiło się jesiennie… [POGODA]

Jest dosyć zimno, pochmurno i — niestety — szans na zmianę tej aury w najbliższym czasie nie widać

Babie lato się popsuło [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:06

Ostatni cieplejszy dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 15 wrz 06:15

Jesteśmy w zasięgu ogromnego niżu „Lysander” znad północnego Atlantyku. Będzie on się przesuwał na wschód i południe, ominie półwysep Skandynawski, gdzie oprócz gór jeszcze blokuje go wyż i w poniedziałek, przez cieśniny Duńskie, przedostanie się nad Bałtyk. Z zachodu napływa umiarkowane powietrze polarne morskie, które nie wieje wprawdzie arktycznym chłodem, ale też zdecydowanie nie przypomina lata.

Dzisiaj w Bydgoszczy będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, które wystapią zwłaszcza po południu i wieczorem. Okresami mogą się zdarzyć słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 15 stopni. Wiatr słaby z kierunków zmiennych.

W nocy temperatura minimalna może spaść do 7 stopni. 

Od jutra nastąpi stopniowy wzrost siły wiatru i ustalenie się jego kierunku z południa. Będzie nadal zachmurzenie duże z opadami deszczu, jutro mogą one być dość intensywne. Temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.41, a zajdzie o 18.37. Dzień będzie trwał 11 godzin i 56 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor