POLICJA 997 22 sty 2018 | Redaktor
14-latka omal nie zginęła na pasach. Sprawca uciekł!

Do wypadku doszło na tym przejściu dla pieszych / fot. Google Maps

W poniedziałek (22.01) ok. godz. 7.20 w Bydgoszczy na przejściu dla pieszych przy ul. Nakielskiej osobowy samochód potrącił 14-latkę. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja szuka kierowcy i świadków wypadku.

Poniedziałek, ok. godz. 7.20. Przejście dla pieszych na wysokości ulicy Nakielskiej 17. 14-letnia dziewczyna staje przed przejściem dla pieszych, rozgląda się. Wchodzi na przejście, przechodzi przez jeden pas ruchu. Kiedy nastolatka jest już blisko drugiej strony ulicy, wjeżdża w nią rozpędzona osobówka. Dziewczyna upada na jezdnię, z pomocą nadbiegają jej inni przechodnie. Kierowca, który spowodował wypadek ucieka z miejsca zdarzenia.

Policja informuje. - 14-letnia dziewczyna została potrącona najprawdopodobniej przez opla astrę kombi w kolorze ciemnogranatowym. Staramy się ustalić, do kogo należy ten pojazd. Mamy zabezpieczone nagranie, ale nie widać na nim tablic rejestracyjnych - informuje nas kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy. - Nastolatka trafiła z obrażeniami do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – uspokaja.

Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia, a także osoby, które mogą pomóc w ustaleniu, kto był sprawcą wypadku. - Informacje prosimy zgłaszać pod numerami telefonów 997 lub 112, lub na jakimkolwiek posterunku policji - mówi kom. Przemysław Słomski.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor