POLICJA 997 6 maj 15:51 | Redaktor
33-latek z marihuaną zatrzymany w Fordonie

fot. KWP w Bydgoszczy

Bydgoscy policjanci zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie 15 woreczków marihuany. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej.

Do zdarzenia doszło w sobotę (1 maja) wieczorem. Patrol „wywiadowców” z bydgoskiej komendy na ulicy Altanowej w Fordonie zatrzymał do kontroli volswagena. W trakcie kontroli policjanci ujawnili przy kierowcy 15 woreczków z zielonym suszem roślinnym. 33-latek został zatrzymany. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana.

Dalej sprawą zajęli się kryminalni z Fordonu. Funkcjonariusze pojechali na bydgoskie Bartodzieje, gdzie przeszukali miejsce zamieszkania zatrzymanego. Tam ujawnili kolejne porcje narkotyków, dokładnie 174 woreczki z marihuaną. Co więcej, znaleźli pudełko z pustymi woreczkami „dilerówkami”, wagę elektroniczną oraz pieniądze. Łącznie zabezpieczyli ponad 220 g narkotyków. 33-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków. Za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.      

kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor