POLICJA 997 24 lip 2018 | Redaktor
Bydgoscy policjanci szukają 66-letniego Władysława Morawskiego

Materiał policji

Mężczyzna w poniedziałek po południu wyjechał na wycieczkę rowerem i nie wrócił do domu. 66-latek cierpi na chorobę Alzheimera.

Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą poszukiwania Władysława Morawskiego, który w poniedziałek (23.07.2018) wyjechał z domu rowerem (holenderką koloru kremowego z koszykiem na bidon i licznikiem na kierownicy) nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia mężczyzny.

- Z informacji uzyskanej od rodziny zaginionego wynika, iż około godz. 15.00 zaginiony mężczyzna był widziany w miejscowości Kruszyn (gm. Sicienko). Na ulicy Siewnej zapytał mieszkańca o drogę prowadzącą do Bydgoszczy. Po wskazaniu mu jej udał się w kierunku przeciwnym, tj w kierunku Nakła nad Notecią i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania – informuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, mierzy ok. 185cm, jest bardzo opalony. W dniu zaginięcia ubrany był w białą czapkę z daszkiem, niebieską koszulkę z kolorowym nadrukiem z przodu, granatowe krótkie spodenki, sandały jasnobrązowe, kurtkę koloru granatowego z kapturem, pod nią biała koszula i granatowa kamizelka, spodnie ciemnoszare sztruksowe, półbuty czarne sznurowane.

- Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. (052) 588-13-59 albo na numer alarmowy Policji 997, 112 – apeluje podkom. Lidia Kowalska.

wb

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor