POLICJA 997 7 wrz 12:49 | Redaktor
Bydgoszczanin pobił cztery osoby. Jest w areszcie

fot. KWP w Bydgoszczy

Na trzy miesiące do aresztu trafił 33-latek podejrzany o pobicia przy ul. Ujejskiego i Chorwackiej. Policja nadal szuka drugiego z podejrzewanych.

Do pobicia dwóch osób doszło w środę (1 września) późnym wieczorem przy jednym ze sklepów przy ulicy Ujejskiego w Bydgoszczy. Pokrzywdzeni zostali zaatakowani pałkami teleskopowymi. Dwie kolejne osoby zostały zaatakowane w ten sam sposób następnego dnia, przy ul. Chorwackiej. - Szybko okazało się, że celem sprawców był mężczyzna pobity na ulicy Chorwackiej. Funkcjonariusze ustalili dwóch głównych podejrzewanych i ich motyw działania. Chodziło o rozliczenia finansowe – informuje kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. Główny sprawca został namierzony i zatrzymany w niedzielę (5 września) przez kryminalnych ze Szwederowa i z bydgoskiej komendy miejskiej. 33-latek miał przy sobie pałkę teleskopową. Usłyszał już dwa zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu oraz uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim. Odpowie też za nielegalne posiadanie pałki teleskopowej.

33-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. - Drugi z podejrzewanych ukrywa się przed funkcjonariuszami. Jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu – zapewnia kom. Słomski.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor