POLICJA 997 11 sty 2019 | Redaktor
Dopalacze trzymał w mieszkaniu

fot. Policja

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków psychoaktywnych tzw. „dopalaczy”. Policjanci zabezpieczyli u niego niemal 400 gramów tego rodzaju środków psychoaktywnych. Mężczyzna odpowie za posiadanie substancji zabronionych

Działania policjantów z Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskim Śródmieściu doprowadziły do zatrzymania 23-latka podejrzanego o posiadanie „dopalaczy”.

Do jego zatrzymania doszło w minioną środę (9 stycznia) w momencie, gdy mężczyzna wychodził ze swojego mieszkania. Policjanci po przedstawieniu mu powodu przybycia przystąpili do przeszukania zajmowanego przez niego lokalu.

Ich podejrzenia potwierdziły się. W mieszkaniu bydgoszczanina kryminalni ujawnili worek z suszem roślinnym. Przeprowadzone wstępne badania wykazały, że zabezpieczony susz to środek psychoaktywny tzw. „dopalacz” o wadze niemal 400 gramów.

fot. Policja

23-latek został zatrzymany. Wczoraj (10 stycznia) trafił przed oblicze prokuratora, który po zapoznaniu się z materiałami sprawy, zastosował wobec niego dozór policyjny. Mężczyzna będzie musiał stawiać się w komisariacie dwa razy w tygodniu. Grożą mu trzy lata pozbawienia wolności.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor