Jechał wężykiem, zatrzymał go świadek [WIDEO]
POLICJA 997
19 lis 2019
| Redaktor
kadr z nagrania nadesłanego przez zgłaszającego/KWP w Bydgoszczy
22-letniego mężczyznę, który po pijanemu kierował rowerem, ujął w niedzielę (17 listopada) mieszkaniec Brodnicy. Okazało się, że cyklista miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Inne z kategorii
Nowe „więźniarki” w Bydgoszczy - nowoczesność w służbie bezpieczeństwa
POLICJA 997
20 cze 15:42
Niebezpieczny „na jednym kole” – interwencja policji w Świerkocinie
POLICJA 997
13 kwi 14:42
Do zdarzenia doszło w Brodnicy przy ul. Witosa. Świadek zauważył jadącego „wężykiem” rowerzystę z psem na smyczy. Wykorzystując moment, kiedy ten zjechał na pobocze, zatrzymał się obok niego, uniemożliwił mu dalszą jazdę i wezwał na miejsce policję. Rowerzysta miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany 500-złotowym mandatem.