POLICJA 997 16 maj 2019 | Redaktor
Narkotyki w Fordonie [ZDJĘCIA, WIDEO]

fot. KWP w Bydgoszczy

Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków zakazanych. Zabezpieczyli u niego m.in. ponad 200 gramów amfetaminy i 20 marihuany.

Działania policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców bydgoskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Do zatrzymania doszło w miejscu jego zamieszkania w Fordonie. Funkcjonariusze zabezpieczyli tam pojemnik oraz woreczki z białym proszkiem, woreczki z suszem roślinnym, ale również tabletki, telefony komórkowe, puste woreczki strunowe, wagę i inne przedmioty świadczące o łamaniu przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przeprowadzone wstępne badania wykazały, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina o wadze ponad 220 gramów, natomiast susz to ponad 20 gramów marihuany.

27-latek został zatrzymany, by w konsekwencji trafić przed oblicze prokuratora. Ten po zapoznaniu się z materiałami sprawy, zastosował wobec niego dozór policyjny. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP w Bydgoszczy, oprac. red.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor