POLICJA 997 13 lip 2019 | Redaktor

Na podstawie informacji uzyskanych od funkcjonariuszy z Bydgoszczy, policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie zatrzymali 31-latka poszukiwanego pięcioma listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie oszustwa. Zatrzymany trafi niebawem do zakładu karnego.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób podejrzanych o najcięższe kategorie przestępstw, zatrzymali kolejnego poszukiwanego, który ukrywał się przed organami ścigania. Tym razem skoncentrowali się na wytropieniu 31-latka, który był poszukiwany pięcioma listami gończymi  przez bydgoską policję. Mężczyzna doskonale zdawał sobie sprawę, że jest poszukiwany.

Wiedział o ciążących na nim wyrokach za oszustwa związane z oferowaniem nieruchomości, których dokonywał na jednym z portali ogłoszeniowych. Mimo to, nie zaprzestał swojej przestępczej działalności. Robił przy tym wszystko, by nie zostać namierzonym.

To od funkcjonariuszy z Bydgoszczy zachodniopomorscy kryminalni z KWP uzyskali informację, że poszukiwany może przebywać w Szczecinie. W czwartek (11 lipca) policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Pogodna. Tam zatrzymali kompletnie zaskoczonego 31-latka. Mężczyzna nie był w stanie zareagować w żaden sposób. Został osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań.

Za oszustwa grozi kara do ośmiu lat pozbawienia wolności.

źródło:Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor