POLICJA 997 30 kwi 2021 | kd
Pobicie na Mostowej. Policja szuka sprawcy [AKTUALIZACJA]

fot. Policja

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

W sobotę (1 maja) policja poinformowała, że sprawca sam zgłosił się na komisariat. W związku z tym usuwamy wizerunek z naszej strony.


Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie pobicia. Zdarzenie miało miejsce 25 marca 2021 roku około godziny 19.35 przy ulicy Mostowej w Bydgoszczy. Tam, jeden ze sprawców uderzył z pięści w twarz pokrzywdzonego powodując u niego obrażenia ciała.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na filmie. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 47-751-51-33, a także całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112, powołując się na numer sprawy L.dz. II EN 87/2.

kom. Przemysław Słomski

Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

kd Autor