POLICJA 997 20 lis 14:34 | Redaktor

Policjanci z Koronowa prowadzą poszukiwania 16-letniego mieszkańca Kotomierza (gmina Dobrcz), który wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie jest znane miejsce jego przebywania. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatka.

AKTUALIZACJA: Poszukiwania 16-latka zostały odwołane. - Odnalazł się cały i zdrowy, Nawiązał kontakt z rodziną - przekazuje polcja.


16-letni Oskar Maleszewski w czwartek (19 listopada) około godz. 6.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie jest znane jego miejsce pobytu.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: 16 lat, 180 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, posiada bliznę pooperacyjną na prawym obojczyku oraz bliznę po wenflonie.

UBIÓR ZAGINIONEGO:  w chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę biało-czarną, spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe nike do kostki. 

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Koronowie przy ul. Paderewskiego 31 lub telefoniczny pod nr tel. 47 752 12 00, 47 752 12 28 albo na numer alarmowy Policji 112.

komunikat policji

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor