POLICJA 997 23 lis 10:30 | kp
Zaginął 50-letni bydgoszczanin [KOMUNIKAT]

fot. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Policja prowadzi poszukiwania 50-letniego Grzegorza Budzińskiego. Mężczyzna w sobotę (14 listopada) wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

50-latek ma około 178 cm wzrostu i krępą sylwetkę (duży brzuch). Mężczyzna jest siwy i krótko ścięty, ma normalne, przylegające uszy, okrągły nos i niebieskie oczy. Jego uzębienie jest niepełne – ma protezę szczęki dolnej, brak zębów szczęki górnej. Zaginiony ma tatuaż na udzie, a na lewej ręce „czaszkę”. Po lewej stronie na brzuchu ma bliznę po operacji.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieską kurtkę zimową, niebieskie jeansy, ciemne buty sportowe i ciemną bluzkę. Posiadał przy sobie kluczyk od samochodu marki dacia, telefon komórkowy Samsung (starego typu z klawiaturą), dowód osobisty oraz kartę płatniczą PKO S.A.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego lub mają jakiekolwiek informacje o nim, proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

źródło: Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego

kp Autor