POLICJA 997 21 maj 21:01 | Redaktor
Zaginął 50-letni bydgoszczanin [KOMUNIKAT]

Policjanci ze Szwederowa prowadzą poszukiwania 50-latka, który wyszedł z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej do niego nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny.

AKTUALIZACJA: 31 maja policja odwołała komunikat dotyczący zaginionego 50-latka, w związku z czym usuwamy jego wizerunek i dane z naszej strony. 


Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

ARTURA C. lat 50,

który 18 maja około godz. 9.00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: wiek z wyglądu pomiędzy 50 a 60 lat, wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, oczy niebieskie, na twarzy zarost, wąs oraz krótka siwa broda.

UBIÓR ZAGINIONEGO: Zaginiony ubrany był w czarna bluzę „Nike” z długim rękawem, bezrękawnik granatowy puchaty z kapturem, spodnie dżinsowe granatowe, buty czarne adidas z niebieskimi paskami. Prawdopodobnie ma przy sobie telefon huawei (wyłączony) oraz portfel z dokumentami. Porusza się pojazdem citroen berlingo koloru niebieskiego.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 52 69 czynny całą dobę albo na numer alarmowy Policji 112.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor