POLICJA 997 15 paź 2018 | Redaktor

Policjanci z Fordonu poszukują Tadeusza Ziółkowskiego, który w sobotę (13 października) wyszedł z domu i do dzisiaj nie dał znaku życia.

aktualizacja 20:14

W nawiązaniu do dzisiejszego (15 października) komunikatu o zaginięciu Tadeusza Ziółkowskiego informuję, że poszukiwania zostały zakończone z uwagi na jego odnalezienie (wrócił do domu).
 
Źródło: Policja
 

Tadeusz Ziółkowski ma 61 lat. W sobotę (13 października) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Rysopis: 160 cm wzrostu, waga około 90 kg, sylwetka otyła, oczy ciemne, włosy krótkie szpakowate. Mężczyzna ubrany był w ciemną bawełnianą kurtkę, spodnie dresowe ciemne, koszulę flanelową w kratę z dominacją koloru czerwonego, czarne półbuty.

Zaginiony może posiadać w kieszeni kurtki kartkę ze swoim nazwiskiem i adresem zamieszkania.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu mężczyzny lub posiada jakiekolwiek informacje mogące mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami komisariatu policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122, lub telefoniczny pod nr tel. (052) 525-58-59 albo na numer alarmowy 112.

Źródło: Policja

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor