POLICJA 997 16 wrz 14:35 | Redaktor
Zaginęła 14-latka z Bydgoszczy. Policja prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

mat. Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

Policjanci z Fordonu poszukują 14-letniej Kariny, która w środę (15 września) około godz. 8.00 wyszła z domu do szkoły i do niej nie dotarła. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

AKTUALIZACJA: Po godz. 17.00 w czwartek (16 września) policja poinformowała o odwołaniu poszukiwań nastolatki. Dziewczynka powróciła do domu.


W czwartek (16 września) Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu dziewczyny.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: wiek z wyglądu 16-17 lat, 160 cm wzrostu, średniej budowy ciała (waga około 58 kg), włosy długie blond, aktualnie mogą mieć kolor różowy, oczy koloru niebieskiego, uszy normalne, nos prosty.

14-latka w dniu zaginięcia mogła być ubrana w spodnie jeansowe koloru niebieskiego z dziurami na kolanach, krótki top, bluzę koloru ciemnego, buty sportowe marki Nike koloru czarno-białego.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

komunikat Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor