POLICJA 997 7 sie 13:58 | kp
Znęcał się nad matką. W domu miał narkotyki

fot. ilustracyjna, Anna Kopeć

Policjanci wezwani do awanturnika, podczas wykonywania czynności znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki. Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty – posiadania znacznej ilości narkotyków oraz znęcania się nad matką.

Policjanci dostali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z bolków na ternie Włocławka. – Miał on ubliżać matce i grozić jej pozbawieniem życia – przekazuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z KMP we Włocławku. W trakcie interwencji policjanci zwrócili uwagę na leżącą w pokoju wagę elektroniczną, łyżeczkę z nalotem białej substancji i owinięty w folię biały proszek.

Policjanci postanowili przeszukać mieszkanie, w wyniku czego znaleźli także słoik z zawartością suszu roślinnego. – Wszystkie narzędzia i substancje zabezpieczono, a mężczyznę zatrzymano – przekazuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska. Następnie środki znalezione w domu poddano testom, które wykazały, że jest to amfetamina i marihuana.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zarzut znęcania się nad matką. Decyzją sądu 34-letni mieszkaniec Włocławka trafił na trzy miesiące do aresztu.

Na podstawie: KMP we Włocławku

kp Autor