Pozostałe 11 mar 2019 | Redaktor
Bydgoscy hokeiści w półfinale ligi zagrają z Warsaw Capitals Hockey Club

Pod nieobecność drużyny z Gdańska zespoły BKS i BTH rozegrały 3 marca spotkanie towarzyskie/fot. bw

Łódzki Klub Hokejowy skasował sześć punktów w dwumeczu ze Stoczniowcem II Gdańsk i tym samym zapewnił sobie pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym w tabeli grupy północnej II ligi hokeja.

Hokeiści BKS Bydgoszcz zajęli drugie miejsce. Zgromadzili 15 punktów, bo ich mecz z gdańszczanami zaplanowany na 3 marca został zweryfikowany na korzyść BKS. Przypomnijmy, że drużyna Stoczniowca nie przyjechała do Bydgoszczy.

W półfinale rozgrywek BKS zmierzy się z Warsaw Capitals Hockey Club. Zespół ze stolicy zgromadził również 15 punktów. W sezonie zasadniczym drużyny te spotkały się trzy razy. Na Torbydzie bydgoszczanie wygrali 9:5 i przegrali 3:4, za to w Warszawie wygrali 4:3.

Tymczasem w niedzielę drużyna bydgoskich hokeistów złożona z zawodników BKS i Bydgoskiego Towarzystwa Hokejowego RosMedia Bydgoszcz powyżej 35 lat (Oldboys Bydgoszcz) zmierzyła się w niedzielę (10 marca) z GKS Katowice w barażowym pojedynku do turnieju finałowym mistrzostw Polski oldboyów. Na lodowisku w Janowie lepsi okazali się katowiczanie, którzy wygrali 7:5.


3 marca drużyny BKS i BTH Bydgoszcz rozegrały na Torbydzie mecz towarzyski. Wygrał zespół BTH 7:4.

fot. bw

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor