112 26 wrz 2020 | Jarosław Aleksander
Dziecko w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Szokujące nagranie z polskich dróg [WIDEO]

fot. YouTube/AutemSzanujeZasady

Teren niezabudowany, rozpędzone auto terenowe. Codzienność na naszych drogach. Tym razem nagrano sytuację która przeraża. Z pędzącego auta wychylało się dziecko. W każdej chwili mogło wypaść z pędzącego auta.

Na drodze Bolesławiec – Lwówek Śląski nagrano wstrząsający film. Z rozpędzonego auta wychylało się dziecko. Film przesłano na kanał YouTube „AutemSzanujeZasady”. Autorem nagrania jest anonimowa subskrybentka kanału.

 

Droga Bolesławiec - Lwówek Śląski, 20.09.2020 g. 17.22. Dziecko jechało tak większą część drogi... Nagranie dopiero z wjazdu do Lwówka - wcześniej nie miałam możliwości, bo dzieliły nas auta. Prędkość między wioskami spokojnie ok. 90 km/h, a w mieście jechał 40 km/h - zrelacjonowała wydarzenie autorka nagrania.

 

Na filmie widać wyraźnie, jak dziecko wychyla się z pojazdu, opierając się wyprostowanymi ramionami na drzwiach. Wyklucza to, aby dziecko było zapięte w trakcie jazdy pasami. Złamane zostały wszelkie zasady bezpieczeństwa. Sprawę bada policja. Konsekwencje dla kierującego i rodziców dziecka mogą być duże.

 

 

Na podstawie:AutemSzanujeZasady

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz