112 27 lis 13:55 | Redaktor
W dalszym ciągu trwają poszukiwania zaginionej 19-letniej Karoliny [AKTUALIZACJA]

fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z komisariatu w bydgoskim Fordonie w dalszym ciągu prowadzą poszukiwania 19-latki, która wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. W działaniach wspierali ich funkcjonariusze z innych komend miejskich i powiatowych kujawsko-pomorskiego garnizonu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a także Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i Komendy Głównej Policji. Podczas akcji poszukiwawczej wykorzystywane były policyjne łodzie, drony, a także specjalistyczne psy.

AKTUALIZACJA:

Poszukiwania zostały zakończone.


Od 6 listopada 2023 r. policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon poszukują 19-letniej Karoliny, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta tego dnia, około godziny 14.00, wyszła z miejsca zamieszkania przy ulicy Bortnowskiego w Bydgoszczy i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rozpoczęły się wówczas poszukiwania młodej mieszkanki Bydgoszczy, w które zaangażowani zostali policjanci z wszystkich jednostek policji działających na terenie miasta i powiatu, wspierani przez kolegów z innych komend miejskich i powiatowych kujawsko-pomorskiego garnizonu oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Do działań poszukiwawczych wykorzystywali policyjne drony, łodzie motorowe oraz specjalistyczne psy służbowe. Niestety do tej pory nie udało się odnaleźć kobiety.

Rysopis zaginionej Karoliny tutaj: Zaginęła Karolina z Fordonu. Policjanci prowadzą poszukiwania 19-latki

W piątek (24listopada), zważywszy na okoliczności zaginięcia, po raz kolejny przeczesywano tereny nadwiślańskie. Do działań został zaangażowany policyjny pies służbowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, który wyspecjalizowany jest do poszukiwania osób znajdujących się pod wodą. W akcję włączyli się także funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, którzy dronami lustrowali okolicę.

źródło: KMP Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor