112 23 gru 11:04 | Redaktor
Zaginął 70-letni Piotr Dzikowski. Porusza się Citroenem Saxo i może mieć problemy z orientacją [AKTUALIZACJA]

fot. policja

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą poszukiwania 70-latka, który wczoraj (22 grudnia) wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z ustaleń wynika, że porusza się pojazdem Citroen Saxo i może mieć problemy z orientacją co do czasu i miejsca. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny.

AKTUALIZACJA

Policja odwołuje dzisiejszy (23 grudnia) komunikat dotyczący zaginionego pana Piotra z uwagi na jego odnalezienie. Mężczyzna został odnaleziony przez policjantów cały i zdrowy.


Komisariat Policji Bydgoszcz-Śródmieście został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu Piotra Dzikowskiego lat 70, który wczoraj (22 grudnia) około godziny 17.00 opuścił miejsce zamieszkania w Osielsku i do chwili obecnej do niego nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie śródmiejskim policjantom. Zaginiony mężczyzna może mieć problemy z orientacją co do czasu i miejsca, porusza się pojazdem Citroen Saxo o nr rej. CBY 7354F, koloru srebrnego, rok produkcji 2002.

Rysopis:

  • 176 cm wzrostu
  • włosy siwe
  • siwy wąs
  • nos normalny

70-latek ubrany był w brązową kurtkę, czerwoną bluzę z kapturem, ciemne spodnie dresowe, buty trekingowe koloru jasnobrązowego.

Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 11 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

 

źródło: KWP w Bydgoszczy

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor