Pieski gotowe zamieszkać w nowym domu
W bydgoskim Schronisku dla Zwierząt psy czekają na nowych właścicieli. Jak co tydzień publikujemy najnowsze informacje o czworonogach przygotowanych do adopcji.
Inne z kategorii
Bydgoszcz na psim podium: Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych już w ten weekend!
Czworonogi też potrzebują domu. Psy czekają w schronisku na nowych właścicieli
Bydgoskie Schronisko dla Zwierząt przygarnia bezdomne koty i psy. Przygotowuje również i realizuje adopcje, tak aby zwierzęta najlepiej czuły się w nowym miejscu pod opieką nowych właścicieli.
Na stronie internetowej schronisko.org.pl w zakładce adopcje znajdziemy czworonogi, które przygotowane są do przeprowadzki do nowego domu. Oto psy, które pojawiły się w ubiegłym tygodniu:
Maxi jest piękną suczką w typie owczarka. Jej właściciel zmarł i nikt nie mógł się nią zająć dlatego suczka trafiła do nas.
Ma około 8 lat, a w ogóle po niej tego nie widać.
Jest energiczna, chętna do gonitw i zabaw. Uwielbia ganiać za rzucanymi jej zabawkami. Niestety zdarza jej się bronić swoich skarbów przed innymi psami i wszczyna wtedy bójki. Dlatego lepiej aby była jedynym zwierzakiem w domu. W stosunku do ludzi jest przyjazna i łagodna. Na pewno przyda jej się nauka chodzenia na luźnej smyczy, ponieważ na spacerach ciągnie.
Maxi jest zaszczepiona i przed adopcją zostanie wysterylizowana. Jej numer ewidencyjny: 296/24. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do PR od 10:00 do 16:00).
Nokia to młodziutka suczka uroda przypominająca posokowca. Do Schroniska trafiła z osiedla Bartodzieje w połowie czerwca.
Jest bardzo ciekawska, nie przejdzie obojętnie koło kamienia lub krzaczka, musi wszystko sprawdzić swoim noskiem. Jak na psie dziecko przystało jest energiczna i tylko zabawa jej w głowie. Przyszły opiekun będzie musiał zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu i zajęcia oraz nauczyć dobrych manier.
W stosunku do ludzi jak i innych psów jest przyjaźnie nastawiona. Nokia jest zaszczepiona i jest wysterylizowana. Jej numer ewidencyjny: 2065/24.
Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 953 (od pn do pt od 10:00 do 16:00).
Esej to nieduży samiec, przywieziony w połowie maja z Solca Kujawskiego. Jak na starszego pana przystało jest spokojny i stateczny. Ładnie chodzi na smyczy, chyba że zauważy coś interesującego. Jest przyjaźnie nastawiony w stosunku do ludzi, przychodzi się przytulić i domaga się pieszczot. Z innymi psami ma poprawne relacje, nie wdaje się w bójki, lecz gdy zostanie zaczepiony to nie pozostanie dłużny.
Esej jest po zabiegu kastracji i posiada komplet szczepień. Jeśli numer ewidencyjny: 250/24.
Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10:00 do 16:00).
Źródło: Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy