Sport 28 maj 20:34 | Redaktor

Świt Skolwin (Szczecin) opublikował gole z niedzielnego (26 maja) meczu z Zawiszą Bydgoszcz. Gospodarze wygrali 2:1, ale ozdobą spotkania była bramka zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego przez obrońcę niebiesko-czarnych Patryka Urbańskiego . Warto zobaczyć.

Zawisza Bydgoszcz nie ma szczęścia do rywali ze Szczecina. Ze Świtem jeszcze nie udało się niebiesko-czarnym wygrać w III lidze. Podobnie było w minioną niedzielę (26 maja). Pierwszą bramkę dla gospodarzy z rzutu karnego zdobył Maciej Koziara, który jeszcze jesienią z powodzeniem grał w bydgoskiej ekipie. Drugiego gola dołożył Adam Ładziak w 89. minucie.

Ale ozdobą meczu była bramka zdobyta przez Patryka Urbańskiego w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Obrońca Zawiszy bezpośrednio z rzutu wolnego trafił w samo okienko.

Serwis Zawiszy opublikował wideo z tym strzałem w ujęciu z lotu ptaka.

W najbliższą sobotę (1 czerwca) Zawisza podejmie na własnym boisku Gedanię Gdańsk w 33 kolejce III ligi i będzie to ostatni mecz w Bydgoszczy w tych rozgrywkach ligowych. 12 czerwca podopieczni Piotra Kołca zagrają najważniejszy mecz sezonu. W Toruniu zmierzą się z Elaną w finale Okręgowego Pucharu Polski.