Sport 10 lut 08:32 | Redaktor
Sukces 8. Turnieju Enea Operator w Grzywnie

fot. nadesłane

W sobotę, 8 lutego 2025 r., w Szkole Podstawowej w Grzywnie odbył się 8. Turniej Szachowy Enea Operator. Po raz pierwszy rozgrywki miały miejsce w tej lokalizacji, dzięki gościnności Wójta Gminy Chełmża, Bartosza Szprenglewskiego, oraz Dyrektor Barbary Łaukajtys. W zawodach wzięło udział blisko 100 uczestników, którzy rywalizowali w trzech grupach juniorskich oraz w otwartej kategorii Open.

Zacięta rywalizacja w sportowej atmosferze

Turniej odbywał się w przestronnej sali gimnastycznej, gdzie zawodnicy rywalizowali o prestiżowe puchary ufundowane przez Wójta Gminy Chełmża. Nagrody przyznano za miejsca na podium w poszczególnych grupach oraz dla najlepszej zawodniczki w kategorii Open. Organizatorzy zadbali także o komfort uczestników, oferując bufet kawowy z sokami i słodkimi przekąskami.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia główny, Mariusz Matczyński, oraz sędzia rundowy, Dominika Włoch. Oficjalnego otwarcia dokonała Dyrektor Barbara Łaukajtys, wspólnie z organizatorem Arkadiuszem Matczyńskim.

Wyniki turnieju

Grupa Przedszkolaków i klas 1–3 SP

Chłopcy:

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor