Sport 26 maj 18:37 | Redaktor

Bydgoscy piłkarze przegrali w meczu 32. kolejki III ligi (gr. 2) ze Świtem Skolwin w Szczecinie 1:2.

Niedzielny (26 maja) mecz kończył zmagania trzecioligowców w tej kolejce. Gospodarze już awansowali do II ligi, bowiem wypracowali sobie dużą przewagę nad drugą w tabeli Elaną Toruń.

Zawisza nie potrafił do tej pory pokonać zespołu ze Szczecina w rozgrywkach III ligi. W pięciu meczach udało się tylko dwa razy zremisować. W niedzielę jednak znowu lepszy okazał się Świt. Pierwszą bramkę zdobył dla gospodarzy Maciej Koziara, który jeszcze jesienią bronił niebiesko-czarnych barw i był wyróżniającym się graczem w zespole trenera Piotra Kołca. W niedzielę jednak bezwzględnie rzut karny w 56 minucie. W ostatnich minutach spotkania padły jeszcze dwa gole. Najpierw miejscowi podwyższyli na 2:0, a w doliczonym czasie gry Patryk Urbański ustalił wynik meczu na 2:1 dla Świtu.