STRAŻ MIEJSKA 986 21 cze 17:53 | ak
Nocny „drift” na Starym Rynku. Zdarzenie zarejestrował miejski monitoring [VIDEO]

fot. Straż Miejska Bydgoszcz

W poniedziałek (20 czerwca) w nocy, czujne oko strażnika miejskiego obsługującego monitoring wychwyciło na Starym Rynku samochód, którego kierowca zaczął jeździć dookoła rynku z dużą prędkością i z poślizgiem. Zdarzenie zostało niezwłocznie przekazane do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji.

Operatorzy miejskiego monitoringu niejednokrotnie już wykazywali się spostrzegawczością. Mając podgląd na wiele kamer zlokalizowanych w różnych częściach miasta są w stanie zauważyć szczegóły, których następstwem mogą być sytuacje zagrażające życiu i zdrowiu mieszkańców. Poniedziałkowe zdarzenie jest tego najlepszym przykładem. 

W poniedziałek, 20 czerwca około godz. 3:05 pracownik Straży Miejskiej obsługujący monitoring miejski zauważył samochód marki Honda, który wjechał z ul. Grodzkiej w ul. Mostową w kierunku Starego Rynku.

Kiedy kierowca dojechał na Stary Rynek, zaczął jeździć dookoła z dużą prędkością i z poślizgiem. Po chwili odjechał w kierunku ul. Focha. Informację o zdarzeniu, a także numer rejestracyjny pojazdu zostały przekazane do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji.

 

 

źródło: Straż Miejska 

ak Autor