STRAŻ POŻARNA 998 24 lis 12:41 | Redaktor
Poważny wypadek na krajowej „dziesiątce” [ZDJĘCIA]

fot. Bydgoszcz998

We wtorek (24 listopada), kilka minut po godzinie 7.00, na drodze krajowej numer 10.  doszło do poważnego wypadku. W wyniku zdarzenia dachował samochód dostawczy. Kierująca osobówką trafiła do szpitala.

Do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego i dwóch pojazdów dostawczych doszło w Przyłubiu, na 291. kilometrze DK 10. Do działań skierowano łącznie trzy zastępy ratownictwa technicznego z JRG SP PSP Bydgoszcz oraz OSP Solec Kujawski.

Kierująca osobówką była uwięziona w pojeździe. Po kilkunastu minutach pracy przy użyciu narzędzi hydraulicznych strażacy przekazali poszkodowaną pod opiekę ratowników medycznych. Kobieta z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Pod opiekę ZRM trafił również kierowca busa. Na szczęście nie odniósł on poważniejszych obrażeń. Trzeci z kierowców nie został ranny.

Prawdopodobnie samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w renault z „kontenerem”, który następnie, dachując, wpadł na mercedesa jadącego z przeciwka. Na czas prowadzonych działań ratowniczych ruch został wstrzymany. Po wykonaniu dokumentacji przez policję wprowadzono ruch wahadłowy.

źródło i fot.: Bydgoszcz998, Facebook (za zgodą), zmiany - mk

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor