STRAŻ POŻARNA 998 19 cze 2019 | Redaktor
Tragedia pięcioosobowej rodziny. Zginęli ojciec i córka [WIDEO]

fot. AS/CMG24.pl

Tragiczne skutki wypadku pod Strzelnem. W miejscowości Jeziorki rozbiło się auto, którym podróżowała pięcioosobowa rodzina. Po uderzeniu w drzewo w wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 44-letni ojciec i zmarła jego siedmioletnia córka.

Toyotą  kierowała 38-letnia matka, która również została ranna w wypadku, a dwoje dzieci trafiło do szpitala. Jedno przetransportowane zostało przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, drugie odwiozła karetka.  

Przyczyny wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie pod nadzorem prokuratora. Prawdopodobnie kierująca straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze, uderzyła w znak drogowy, a następnie w drzewo. Strażacy musieli wydobywać ofiary przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Mimo natychmiastowego podjęcia restytucji krążeniowo-oddechowej nie udało się uratować 47-letniego ojca i siedmioletniej córki.

Na miejscu były trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, pięć zastępów straży pożarnej. Akcję prowadziło w sumie 16 ratowników.Droga krajowa nr 15 była zablokowana do około godziny 20:00.

Źródło: Bydgoszcz998, CMG24.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor