Description of Image

Bydgoszczanka ubierze Polkę na Miss World 2024

Redaktor | 19 lut 14:11 Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona prestiżowego konkursu piękności Miss World, którego finał zaplanowano na 9 marca 2024 roku w Delhi, Indiach. Polskę w tym prestiżowym wydarzeniu będzie reprezentować utalentowana Krystyna Sokołowska, laureatka tytułu Miss Polonia 2022.

Medale za wiek historii

Redaktor | 15 lut 11:58 Zdrowy styl życia, aktywność fizyczna i pogoda ducha to ich recepta na długowieczność. Halina Komorowska, Bronisław Wejer i Helena Kruczyńska dołączyli do grona osób uhonorowanych Medalem Marszałka Województwa Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis. Z nestorami spotkał się wicemarszałek Zbigniew Ostrowski.

Dwustu lat!

Redaktor | 31 sty 11:19 Walczył na frontach II wojny światowej, poświęcił się chemii stosowanej i rodzinie – major Bolesław Danielkiewicz został uhonorowany najwyższym odznaczeniem w województwie, marszałkowskim złotym medalem Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis. Do grona stuletnich mieszkańców naszego regionu w ostatnim czasie dołączyła także Anna Krystyna Stramowska. W urodzinowych...

Dr inż. Józef Mierzbiczak (1927-2024) In Memoriam

Redaktor | 12 sty 11:18 Odszedł jeden z ostatnich nauczycieli Technikum Mechaniczno-Elektrycznego. W dniu 10 stycznia 2024 roku, po kilkuletniej, ciężkiej chorobie, zmarł w domu jednego ze swych synów, Józef Mierzbiczak.

Pożyczka – kiedy warto z niej skorzystać? [REKLAMA]

Redaktor | 28 gru 14:36 Pożyczki mogą być sposobem na szybki zastrzyk gotówki. Poszczególne zobowiązania tego typu da się załatwić niemal bez formalności, tylko na podstawie dowodu, w bardzo krótkim czasie i bez wychodzenia z domu. Jednak jak każde rozwiązanie ma ono swoje plusy i minusy. Oto najważniejsze informacje o zaciąganiu pożyczek!

Inteligentne rozwiązania w domu: technologia a oszczędności energii [REKLAMA]

Redaktor | 19 gru 11:12 W obecnych czasach, kiedy zmiany klimatyczne i rosnące koszty życia stają się coraz bardziej dostrzegalne, inteligentne rozwiązania domowe zyskują na znaczeniu jako sposób na osiągnięcie znacznych oszczędności energii. Te nowoczesne technologie, integrujące elementy automatyki domowej, nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale przede wszystkim przyczyniają się do redukcji zużycia...

Ciepło i z klasą: wybieramy kurtkę zimową dla młodej damy [REKLAMA]

Redaktor | 18 gru 12:38 Kurtka na zimę dla dziewczynki to element ubioru, który powinien odznaczać się kilkoma niezwykle ważnymi cechami. Mowa tu o wysokiej jakości, funkcjonalności oraz walorach estetycznych. Na rynku dostępny jest szeroki wybór odzieży outdoorowej, dedykowanej młodym damom. Jak zatem spośród nich wyłonić model, który zapewni dziecku ciepło i efektowny wygląd? Podpowiadamy.

Senpo – duży wybór materacy do łóżka. Poznaj popularne modele! [REKLAMA]

Redaktor | 13 gru 13:27 Wybór materacy do spania w dzisiejszych czasach jest ogromny, nie zawsze jednak produkty są rzeczywiście warte uwagi. Odpowiedni zakup stanowi gwarancję komfortowego snu i zachowania zdrowia, dlatego powinien być przemyślany. Poznaj polecane modele materacy firmy Senpo, specjalizującej się w tworzeniu produktów ergonomicznych, najwyższej jakości!

Quiet luxury zdobywa wybiegi – co to za styl? [REKLAMA]

Redaktor | 31 paź 09:26 Proste ponadczasowe fasony, stonowane kolory i gustowne materiały to trzy podstawowe wyznaczniki stylu quiet luxury. Głównym założeniem trendu jest wykreowanie luksusowego wyglądu bez epatowania bogactwem. Warto wiedzieć, że styl nie tylko promuje subtelną elegancję, ale i zachęca do wypracowania nawyków zakupowych przyjaznych dla planety.

Aktywny wypoczynek w górach. Sprawdź, co ze sobą zabrać [REKLAMA]

Redaktor | 23 paź 11:38 Planując wypoczynek na górskich szlakach, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu. Górskie ścieżki są wymagające, nie da się z nich szybko zejść czy zamówić taksówki, która po Ciebie przyjedzie. Dlatego dokładnie zaplanuj, co musisz ze sobą zabrać.