Chcesz być fit, ale masz zbyt mało czasu, żeby spędzać go w kuchni? Chciałbyś jeść zdrowo i regularnie? Dieta pudełkowa jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Redaktor | 24 lut 13:06 W dzisiejszych czasach dominuje moda na zdrowy tryb życia. Zdrowe jedzenie, sport, dbanie o siebie. Niestety nie każdy jest w stanie zadbać o to w 100%. Poświęcamy więcej czasu na pracę, karierę czy też na wygląd zewnętrzny, posiłki schodzą na boczny tor. Dlatego też została stworzona dieta pudełkowa! W trosce o Twoje zdrowie. Jest to opcja bardzo wygodna ale też i smaczna, nie...

ZUS przypomina o nowych terminach opłacania składek

Redaktor | 15 lut 18:47 Po zmianach wprowadzonych przez Polski Ład płatnicy będą przekazywać dokumenty rozliczeniowe i opłacać składki za styczeń 2022 r. i kolejne miesiące do 5., 15. i 20. dnia następnego miesiąca.

Rozliczenie PIT. Informacja dla emerytów i rencistów [KOMUNIKAT KAS]

Redaktor | 7 lut 21:13 Od 15 lutego do 2 maja będzie można składać zeznania PIT za 2021 r. np. w serwisie e-Urząd Skarbowy. Izba Administrcji Skarbowej w Bydgoszczy przypomina emerytom i rencistom, jak mogą przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego i wskazuje, jak najszybciej otrzymać zwrot podatku.

Zaniżona wartość odszkodowania za szkody wyrządzone przez wichury i nawałnice

kd | 4 lut 07:37 Kontynuujemy temat odszkodowań za zniszczenia spowodowane żywiołem. Ostatnio informowaliśmy o tym, jak reagować bezpośrednio po przejściu wichury oraz w jaki sposób przygotować niezbędną dokumentację. Dziś przyjrzymy się kwestii, która również jest przedmiotem wielu pytań wśród klientów, a mianowicie wysokość przyznanego odszkodowania.

355 tys. wniosków o 500 plus w jeden dzień

kd | 3 lut 08:54 Tylko w pierwszym dniu przyjmowania wniosków o „500 plus” na nowy okres świadczeniowy, trwający od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r. do ZUS-u wpłynęło ponad 355 tys. wniosków. W samym województwie kujawsko-pomorskim 22,5 tys.