Żucie gumy: czy to jest zdrowe?

kd | 5 cze 16:08 Guma do żucia może na różne sposoby wspierać zdrowie i to nie tylko jamy ustnej. Okazuje się, że może pomóc na przykład po... operacjach. Wszystko jednak należy robić z umiarem, bo można mieć problemy. Dowiedz się więcej o korzyściach z rozsądnego żucia gumy.

Kierunek na lato 2022: wyspa Rodos

Redaktor | 5 cze 09:02 Poza Kretą żadna z pozostałych 100 greckich wysp nie może pochwalić się taką liczbą turystów jak Rodos. Jest główną wyspą Dodekanezu, największą i najpiękniejszą. To jeden z najpopularniejszych kierunków na lato 2022 roku.

Wniosek o 500 plus na nowy okres świadczeniowy złóż do końca czerwca!

kd | 1 cze 09:01 Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, by nie zwlekać ze złożeniem wniosku o 500 plus na nowy okres świadczeniowy. - Jeśli rodzic spóźni się i złoży wniosek o 500 plus po ostatnim dniu czerwca, to świadczenie otrzyma od miesiąca złożenia wniosku - przypominają urzędnicy. - Wyjątek stanowią rodzice, którym urodziło się dziecko. Oni mają trzy miesiące na złożenie...

Wyjątkowe święto. Dzień Matki z „Dziecięcym Graffiti” [ZDJĘCIA]

ak | 26 maj 09:25 Kochają nas bezwarunkową miłością, dbają i troszczą się przez całe życie. 26 maja mają swoje święto. Dzień Matki to idealna okazja, by podarować mamie wyjątkowy prezent. Muzealne spotkanie uczestników projektu „Dziecięce Graffiti” połączone było tym razem z przygotowaniem upominków z okazji Dnia Matki.

Temat na czasie – kredyty frankowe

Redaktor | 13 maj 15:03 Swego czasu kredyty we frankach szwajcarskich były korzystnym rozwiązaniem dla kredytobiorców. Niestety, sytuacja się zmieniła i dziś kojarzą się one z długami.

Otwarcie salonu Pan Materac w Bydgoszczy – promocje do 35%!

Redaktor | 11 maj 13:06 Wielkie otwarcie salonu Pan Materac w Bydgoszczy! Jest to kolejny punkt na mapie sieci salonów Pan Materac, w którym dostępne będą najlepsze materace, łóżka i akcesoria do sypialni od renomowanych na rynku producentów! Przyjdź w dniach 20–21 maja do AUCHAN BYDGOSZCZ FORDON przy ul. Mariana Rejewskiego 3 i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów – promocje nawet do 35% od cen regularnych!